Kurumsal

Biz Kimiz?

Yılmaksan İnşaat, 2017 yılında güçlü temeller üzerine kurulmuş üst yapı inşaat şirketi olarak bilinmektedir. Çelik konstrüksiyon ve altyapı sektörlerinde faaliyet göstermeye devam eden Oğuz İnşaat ve Test Makina yönetim kadrosu tarafından 33 yıllık tecrübe ile kurulmuştur. Farklı sektörlerde hizmet vermiş olmayı da iş ortakları ile buluşturmayı taahhüt eder. İş ortakları ile kurduğu güçlü ticari ilişkilerle sektörde fark yaratmayı amaçlar. Yüksek standartlarda çözümler sunmayı hedeflerken kaliteden yana taviz vermeyen Yılmaksan olarak size beklentilerinizi aşacak seçenekler vaat ediyoruz.
+

Grup Şirket

+

Tecrübe

+

Proje

+

Uzman Personel

çözümler sunmayı hedeflerken kaliteden yana taviz vermeyen Yılmaksan olarak size beklentilerinizi aşacak seçenekler vaat ediyoruz .Personelimizin kalite bilinci ve kullandığımız ürünlerin yüksek kalitede olması hizmet standartlarında kusursuzluğu ön plana çıkarır. Siz de Yılmaksan kalitesiyle inşaat ve taahhüt işlemlerinizde yenilikçi ve sürdürülebilir çözümlere ulaşabilirsiniz. Yüksek standartlarda çözümler ve tüketici memnuniyetine cevap vermeyi arzu eden bilinçle hareket eden Yılmaksan tecrübesine güvenebilirsiniz.
Türk inşaat sektöründe fark yaratacak çözümler ve güven duygusunu ön plana çıkaracak seçenekler için tercihiniz Yılmaksan İnşaat olsun!

Türkiye genelinde faaliyet gösteren profesyonel bir inşaat firması olarak sektöre ve rakiplerimize yön veriyor ve inşaat alanında en iyi hizmetleri sunuyoruz.

Yenilikçi, teknolojiye ayak uyduran ve ilgi çekici inşaat tasarımları ile kusursuz projeler hazırlayan profesyonel, ürünlerinde fiyat performans dengesini yakalamış bir inşaat firması olmak.

Translate